جنوب بازی Missile Cards تریلر بازی – trailer bazi

جنوب: بازی Missile Cards تریلر بازی – trailer bazi – – – iPod Touch

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی جابه‌جایی بتن در پایتخت کشور عزیزمان ایران ممنوع!

دبیر انجمن صنفی بتن از ممنوعیت جابه‌جایی بتن در پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله پلیس از ۱۰ روز پیش خبر داد. 

جابه‌جایی بتن در پایتخت کشور عزیزمان ایران ممنوع!

جابه جایی بتن در پایتخت کشور عزیزمان ایران ممنوع!

عبارات مهم : انجمن

دبیر انجمن صنفی بتن از ممنوعیت جابه جایی بتن در پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله پلیس از ۱۰ روز پیش خبر داد.

محرم کریمی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به ممنوعیتی که جهت تردد تراک میکسرهای حمل بتن در پایتخت کشور عزیزمان ایران به وجود آمده هست، اظهار کرد: ابتدای تابستان امسال در پی اتفاق تصادفی که یک دستگاه تراک میکسر داشت و متاسفانه باعث فوت دو نفر شد، به مدت ۱۰ روز از وقت حادثه، پلیس راهور به طور کامل از تردد تراک میکسرها در سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران جلوگیری کرد و کار واحدهای تولیدی بتن کاملا مختل شد که بعد از مشورت هایی این ممنوعیت برداشته شد.

جابه‌جایی بتن در پایتخت کشور عزیزمان ایران ممنوع!

وی افزود: ۲۳ دی ماه امسال نیز اتفاق مشابهی روبه روی بیمارستان آتیه رخ داد که تا امروز پلیس راهور به طور کامل تردد تراک میکسرها در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را ممنوع کرده هست؛ به گونه ای که به محض مشاهده این وسیله نقلیه، آن را حتی به همراه بار در مخازنش توقیف کرده و به پارکینگ می فرستد که به فساد بار و نابودی دیگ بتن می انجامد.

دبیر انجمن صنفی بتن با بیان این که این اقدام باعث ایجاد اخلال در عملیات های ساختمانی و عمرانی که نیاز به بتن دارند شده است هست، اظهار کرد: به خاطر تصمیمی که از سوی پلیس گرفته شده است است اکنون بسیاری از پروژه های ساخت وساز و بتن ریزی متوقف شده است است و اکنون حدود ۱۲ هزار نفر از کارگران کارخانه های بتن آماده پایتخت کشور عزیزمان ایران کار نمی کنند و هزاران نفر از پروژه های وابسته به عنوان بتنی نیز موقتا از کار بدون کار شدند.

دبیر انجمن صنفی بتن از ممنوعیت جابه‌جایی بتن در پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله پلیس از ۱۰ روز پیش خبر داد. 

وی افزود: فقط در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران ۹۰۰ تراک میکسر در پارکینگ گذاشته شده است و کار نمی کنند و در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز همین تعداد کارخانه های بتن آماده امکان کار ندارند، در حالی که هر روز متقاضیانی که پروژه هایشان وابسته به بتن است از ما درخواست بار می کنند.

کریمی با بیان این ادعا که استدلال های پلیس در خصوص توقیف ماشین های میکسر چندان موجه نبوده هست، ادامه داد: در گفت وگویی که با پلیس راهور داشتیم، مطرح می شد که خودروهایی که در خیابان ها متوقف شده است اند مدارک کامل نداشتند و در مواردی نیز به عنوان ماشین های آلاینده توقیف شدند، در حالی که مدارک رانندگان ما کامل است و اعضای انجمن صنفی همگی از تراک میکسرهایی با عمر کمتر از ۱۰ سال استفاده می کنند.

وی با بیان این که پلیس دو قید حمل مواد فاسد شدنی و مواد سوختی را جهت تردد کامیون ها در سطح شهر مجاز شمرده هست، گفت: بتن قطعا یک ماده فاسد شدنی به شمار می رود، آیا که این محصول را نمی توان وقت زیادی در سرما یا گرما نگه داشت و باید بلافاصله مورد استفاده قرار گیرد؛ به همین علت حتی می بینیم در بعضی کشورهای خارجی میکسرهای حمل بتن با چراغ های گردان مانند آمبولانس در مسیرهای شهری تردد می کنند تا هشدار مواد فاسد شدنی را به دیگر خودروها بدهند.

جابه‌جایی بتن در پایتخت کشور عزیزمان ایران ممنوع!

کارخانه های بتن تا ۱۰۰ میلیون تومان جریمه پرداخت می کنند

دبیر انجمن صنفی بتن با بیان این که توزیع بتن در شهری مانند پایتخت کشور عزیزمان ایران امری مورد نیاز هست، اظهار کرد: بعضی قوانین موجب می شود تا فشاری که به تولیدکنندگان وارد می شود در نهایت به مصرف کننده نهایی انتقال یافته شود؛ به گونه ای که یک کارخانه بتن در ماه بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان جریمه خودروهای خود را می پردازد که این جریمه را هم در نهایت از مصرف کننده می گیرد و مصرف کننده بتن نیز این هزینه ها را بر قیمت نهایی ساختمان تحمیل می کند.

دبیر انجمن صنفی بتن از ممنوعیت جابه‌جایی بتن در پایتخت کشور عزیزمان ایران به وسیله پلیس از ۱۰ روز پیش خبر داد. 

این تولید کننده، حل معضل بتن را با همکاری مجموعه ای از دستگاه ها ممکن دانست و گفت: در صورتی که پلیس، شهرداری، شرکت استاندارد و محیط زیست با یکدیگر در خصوص نحوه جابه جایی بتن و مصرف آن به نتیجه نرسند نمی توانند مسئله بتن را به تنهایی حل کنند.

وی اظهار کرد: همان طور که به خاطر سقوط یک هواپیما نباید فرودگاه را تعطیل کرد، به باعث یک تصادف نیز نباید کل کارخانه های بتن را به تعطیلی کشاند.

جابه‌جایی بتن در پایتخت کشور عزیزمان ایران ممنوع!

واژه های کلیدی: انجمن | ایران | میکسر | کارخانه | جریمه خودروها | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz