جنوب بازی Missile Cards تریلر بازی – trailer bazi

جنوب: بازی Missile Cards تریلر بازی – trailer bazi – – – iPod Touch

گت بلاگز اخبار حوادث قسامه نتوانست گره از پرونده تازه عروس باز کند

اولیای‌دم تازه عروسی که یکسال و نیم بعد از شروع زندگی یکسان کشته شده است است دیروز نتوانستند جهت برگزاری مراسم قسامه 50 نفر را به دادگاه معرفی کنند. آنها همچنان

قسامه نتوانست گره از پرونده تازه عروس باز کند

قسامه نتوانست گره از پرونده تازه عروس باز کند

عبارات مهم : ماشین

اولیای دم تازه عروسی که یکسال و نیم بعد از شروع زندگی یکسان کشته شده است است دیروز نتوانستند جهت برگزاری مراسم قسامه 50 نفر را به دادگاه معرفی کنند. آنها همچنان بر گناهکار بودن دامادشان اصرار کردند، ولی گره کور این پرونده باز نشد.

به گزارش جام جم، بیست و یکم اسفند 94 ماموران راهنمایی و رانندگی در بزرگراه دماوند با یک پراید روبه رو شدند که زن جوانی از داخل آن به بیرون پرتاب شد. ماموران خود را به ماشین مورد نظر رساندند. مرد راننده که پریشان بود ادعا کرد همسر 26ساله اش به نام مریم خودش را از داخل ماشین به بیرون پرت کرده هست. زن جوان به بیمارستان انتقال یافته شد، ولی به خاطر شدت جراحات جان سپرد. در حالی که جهت همسر 30 ساله قربانی به نام مهرداد قرار منع تعقیب صادر شده است بود پدر و مادر مریم از دامادشان شکایت کردند و گفتند این مرد باعث قتل دخترشان شده است هست. مهرداد منکر دست داشتن در قتل بود ولی پرونده وی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد.

در جلسه دادگاه مهرداد گفت: هنگامی که با همسر اولم ازدواج کردم مدرک تحصیلی فوق دیپلم داشتم، ولی همسرم دانشجوی فوق لیسانس بود. به همین خاطر از من خواست تا حق طلاق را به او بدهم. من هم پذیرفتم ولی هنگامی که همسرم مدرک فوق لیسانسش را گرفت از من جدا شد. من تحت تاثیر این ماجرا افسرده شدم و مدتی بعد دست به خودکشی زدم ولی زنده ماندم.چند ماه بعد با مریم که دختر عمه ام بود ازدواج کردم. مریم هر لحظه به خاطر سختگیری های پدرش، با او اختلاف داشت. بعد از ازدواج نیز رابطه مریم و پدرش قطع شد. من جهت بهتر شدن این ارتباط تلاش کردم و از چند نفر از بزرگان فامیل خواستم تا وساطت کنند، ولی نشد.

قسامه نتوانست گره از پرونده تازه عروس باز کند

وی ادامه داد: آخرین بار من و همسرم از مهمانی به منزل بر می گشتیم که مریم عنوان اختلاف با پدرش را پیش کشید. من که عصبانی شده است بودم از او خواستم جهت هر لحظه به این ماجرا آخر دهد، ولی او گفت خودش را می کشد و داغش را بر دل پدرش می گذارد. او همان موقع در ماشین را باز کرد و خودش را به وسط بزرگراه پرت کرد.

در آخر جلسه قضات دادگاه پرونده را لوث تشخیص داده و حکم به برگزاری مراسم قسامه دادند. قرار بود دیروز اولیای دم 50 نفر از بستگان نسبی خود را به دادگاه معرفی کنند تا قسم بخورند دامادشان قاتل مریم هست. ولی اولیای دم نتوانستند 50 را به دادگاه معرفی کنند. پدر مقتول گفت: دخترم همسر دوم متهم بود. هنگامی که دامادم دستگیر شد آثار جراحت روی سر و صورتش نمایان بود و این عنوان نشان دهنده درگیری او و دخترم هست. ولی دامادم ادعا می کند هنگامی که مریم خودش را از ماشین به بیرون پرت کرد او به سر و صورتش کوبیده و همین عنوان باعث ایجاد آثار جراحت شده است هست. مهرداد بلافاصله بعد از فوت دخترم ماشینش را فروخت که عنوان شک برانگیز هست. من شک ندارم که او قاتل مریم هست. به همین خاطر حاضر نیستم قسم را به او واگذار کنم تا بعد از 50 بار قسم خوردن آزاد شود.

اولیای‌دم تازه عروسی که یکسال و نیم بعد از شروع زندگی یکسان کشته شده است است دیروز نتوانستند جهت برگزاری مراسم قسامه 50 نفر را به دادگاه معرفی کنند. آنها همچنان

در حالی که اولیای دم نتوانستند مراسم قسامه را برگزار کنند و راضی به واگذاری قسم هم به دامادشان نشدند هیات قضایی وارد شور شد تا راجع به این پرونده تصمیم گیری کنند.

واژه های کلیدی: ماشین | معرفی | مهرداد | پرونده | دادگاه | در ماشین | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz