جنوب بازی Missile Cards تریلر بازی – trailer bazi

جنوب: بازی Missile Cards تریلر بازی – trailer bazi – – – iPod Touch

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با توگو لغو نشده است/ موظفیم به پرسپولیس کمک کنیم ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال راجع به لغو دیدار کشور عزیزمان ایران و توگو، بیان کرد: اگر من رییس فدراسیون هستم می‌گویم که بازی لغو نشده است. 

بازی با توگو لغو نشده است/ موظفیم به پرسپولیس کمک کنیم ، تاج

تاج: بازی با توگو لغو نشده است/ موظفیم به پرسپولیس کمک کنیم

عبارات مهم : ایران

رییس فدراسیون فوتبال راجع به لغو دیدار کشور عزیزمان ایران و توگو، بیان کرد: اگر من رییس فدراسیون هستم می گویم که بازی لغو نشده هست.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال ظهر یک شنبه در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب آیین شهدای ورزش در پاسخ به این پرسش که خبرگزاری روس (تاس) اعلام کرده است که دیدار دو تیم فوتبال کشور عزیزمان ایران و توگو لغو شده است هست، گفت : این بازی لغو نشده است و اگر من رییس فدراسیون هستم می گویم که این دیدار لغو نشده است و فقط محل آن عوض کردن کرده است که هنوز محل برگزاری آن مشخص نیست.

بازی با توگو لغو نشده است/ موظفیم به پرسپولیس کمک کنیم ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال راجع به جلسه روز گذشته خود با مدیرعامل کلوب پرسپولیس بیان کرد: دیروز (شنبه) یک جلسه ای را با طاهری برگزار کردیم و تا ظهر به طول انجامید و بیش تر از این نمی توانم راجع به آن توضیح دهم. تمام حقوقی ها را جمع کرده بودم و راجع به ابعاد مساله که چه کاری می توانیم انجام دهیم صحبت کردیم، ولی از گفتن آن معذورم.

او در ادامه بیان کرد: با وجود این که کلوب ها مستقل هستند و نامه را از فیفا دریافت می کنند و ما نیز تنها یک رونوشت از آن ها دریافت می کنیم ولی موظف هستیم به شرایط و پرسشها پیش آمده کمک کنیم و امیدوار هستم که شرایط بهتر شود.

رییس فدراسیون فوتبال راجع به لغو دیدار کشور عزیزمان ایران و توگو، بیان کرد: اگر من رییس فدراسیون هستم می‌گویم که بازی لغو نشده است. 

تاج در پاسخ به این پرسش که اگر محرومیت مهدی طارمی به طول بی انجامد و جام جهانی را از دست بدهد، خاطرنشان کرد: نه فکر نمی کنم. محرومیت طارمی چهار ماه بیش تر نیست.

واژه های کلیدی: ایران | دریافت | فوتبال | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz